Тарифы

 

31.08.2016

 

Щодо соціального захисту населення, яке проживає на

території Чорноморської міської ради, в умовах

підвищення тарифів на житлово – комунальні послуги

 

Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП ), від 16.06.2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», № 1142 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.11.2015 року № 2868» з 2 серпня 2016 року комунальному підприємству «Чорноморськводоканал» встановлені тарифи для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

- на централізоване водопостачання – 8,95 грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 6,60грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ);

- на послугу з централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем - 9,76 грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ);

 - на послугу з централізованого водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем - 7,20 грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ);

 З метою посилення соціального захисту населення, яке проживає на території Чорноморської міської ради, зниження значного фінансового навантаження в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, координації спільних дій та налагодження дієвої співпраці, на підставі Закону України « Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статті 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги », керуючись статтями 17, 18, 30, 34, 52, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні », виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеської області вирішив:

 1.Комунальному підприємству «Чорноморськводоканал» (Бондаренко В.Г.):

 1.1 При розрахунках за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення згідно з тарифами, встановленими відповідно до постанови НКРЕКП від 16.06.2016 року № 1141, з 2 серпня 2016 року застосовувати знижку для споживачів категорії «населення» у розмірі:

 - централізоване водопостачання – 0,74 грн. за 1 м³ з урахуванням ПДВ;

 - централізоване водовідведення – 0,51 грн. за 1 м³ з урахуванням ПДВ.

 1.2. При розрахунках за спожиті послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем, згідно з тарифами, встановленими відповідно до постанови НКРЕКП від 16.06.2016 року № 1142, з 2 серпня 2016 року застосовувати знижку для споживачів категорії «населення» у розмірі:

 - на послугу з централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем - 1,55 грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ);

 - на послугу з централізованого водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем - 1,11 грн. за 1м³ (з урахуванням ПДВ).

 1.3.Запровадити на підприємстві режим економії витрат, зокрема, щодо не нарощування фонду оплати праці, не заповнення вакантних посад, зниження технологічних втрат та економного споживання паливно-мастильних матеріалів.

 2. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради (Яковенко О. М.):

 2.1. Для забезпечення беззбиткової діяльності підприємства, з урахуванням запровадження режиму економії витрат, визначеного п. 1.3. даного рішення, передбачити кошти в міському бюджеті для надання КП «Чорноморськводоканал» фінансової підтримки, розмір якої обраховувати за даними фінансової звітності підприємства.

 2.2. Забезпечити фінансування видатків на виплату додаткових соціальних гарантій для компенсації різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання та водовідведення малозабезпеченим громадянам - одержувачам субсидій, які проживають на території Чорноморської міської ради.

 2.3.Щорічно при формуванні проекту бюджету міста Чорноморська на наступний рік передбачати кошти на фінансування заходів, передбачених п. п. 2.1., 2.2. даного рішення.

 3. Рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради від 24.12.2015 року № 454 «Щодо соціального захисту населення, яке проживає на території Чорноморської міської ради, в умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги» вважити таким, що втратило чинність.

 4. Оприлюднити дане рішення в газеті «Чорноморський маяк» та на офіційному сайті м. Чорноморська.

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Чумель Н. І. та Пічахчі Л. В.

 

Міський голова                                                                                                В. Я. Хмельнюк

 

Copyright © 2015. All Rights Reserved.